فرم شرایط فروش لوازم الکترونیک آکبند

شرایط انتخاب مدل و مشخصات دستگاه

  • پروسه انتخاب مدل، رنگ، رم، حافظه، کشور ساخت، پارت نامبر و آپشن‌های دیگر دستگاه به عهده خریدار بوده و قبل از پرداخت هرگونه وجه، درصورت عدم اطمینان هریک از عوامل بالا خریدار بایستی تحقیقات و مشاوره‌های لازم را از فروشنده و دیگر مراجع انجام داده باشد.
  • فروشنده همیشه سعی بر ارائه بهترین و بی‌طرفانه‌ترین پیشنهاد دارد اما بدلیل اختلاف سلایق و تغییر شرایط گزینه‌های موجود بازار، امکان سوءتفاهم‌های احتمالی وجود دارد؛ لذا از آنجایی که هیچگونه حق مشاوره یا وکالتی به عهده فروشنده نمی‌باشد، مسئولیت انتخاب نهایی به عهده خریدار است.

شرایط قیمت دستگاه

  • بدلیل نوسانات شدید ارزی و رابطه مستقیم محصولات الکترونیک که غالبا وارداتی و به قیمت درهم و دلار می‌باشد، احتمال هرگونه تغییر قیمت قبل و بعد از توافق طرفین بر قیمت کالا وجود داشته و وظیفه خریدار قبل از پرداخت هرگونه وجه، تحقیق جامع قبل از خرید کالا می‌باشد. بعد از پرداخت وجه کامل یا بیعانه، هیچگونه تغییر قیمت، انصراف و یا تغییر مدل به هیچ بهانه‌ای قابل قبول نمی‌باشد.
  • در مورد اجناسی که فروشنده تضمین پایین‌ترین قیمت پایین بازار مشهد را می‌دهد، این تضمین تنها درصورت عدم تغییر نرخ ارز و فقط تا 24ساعت بعد از پرداخت وجه یا بیعانه اعتبار دارد. درصورت ادعای خریدار نسبت به این مورد، فروشنده مختار به کسر قیمت کالا و یا دریافت همان محصول بصورت آکبند و تسویه حساب با خریدار است.

مشکلات ظاهری و فنی دستگاه‌های آکبند

  • ضمانت سلامت فنی و ظاهری دستگاه‌های آکبند و لوازم جانبی موجود در جعبه به هیچ وجه به عهده فروشنده نبوده و بدلیل رقابت قیمتی با فروشگاه‌های اینترنتی، فروش دستگاه با قیمت ارائه شده، به مثابه فروش محصول به شکل آکبند بوده و درصورت داشتن گارانتی، کلیه مسئولیت‌های ناشی از عدم سلامت فنی و ظاهری از ابتدای تحویل دستگاه آکبند تا پایان مدت گارانتی به عهده شرکت گارانتی کننده می‌باشد. با این حال فروشنده موظف به راهنمایی و همکاری با خریدار جهت ارتباط با گارانتی می‌باشد.