وضعیت سرویس‌های Mikrotiks

●●●سرویس Mikrotiks در حال حاضر با سرعت نرمال متصل هست.●●●

آخرین بروزرسانی 1402/03/22 18:00

درصورت عدم اتصال توسط برنامه OpenVPN از طریق روش L2TP متصل شوید. برای اندروید از طریق مسیر «تنظیمات-اتصالات-تنظیمات اتصال بیشتر-VPN» و برای آیفون از طریق مسیر «Settings-VPN»

جهت اطلاع از میزان مصرف حجم سرویس خود، از این قسمت با استفاده از نام کاربری و رمز دریافت شده وارد شوید.

روش استفاده از حالت اوپن وی‌پی‌ان:

با استفاده از اپ استور در آیفون و گوگل پلی در اندروید، اپلیکیشن OpenVPN را نصب کرده و بعد از دانلود پروفایل زیر، فایل دانلود شده را درون اپلیکیشن نصب شده اضافه کرده و با استفاده از یوزر و پسوردی که دراختیارتان گذاشته شده، اقدام به اتصال وی‌پی‌ان کنید.

دانلود پروفایل OpenVPN

دانلود برنامه OpenVPN برای اندروید

اندروید: پس از دانلود لینک های بالا و نصب برنامه OpenVPN وارد برنامه شده و از سربرگ File به پوشه Downloads رفته و فایل new.ovpn را انتخاب کنید. پس از ورود این فایل به برنامه، سه تیک موجود را انتخاب کرده و با استفاده از اطلاعات داده شده، قسمت های username و password را وارد نموده و قسمت Private Key را با عبارت VPN1401@ (همه حروف بزرگ و علامت @ انتهای عبارت هست) پر کنید. پس از ذخیره کردن اطلاعات، فقط کافیست روی علامت اتصال زده و متصل شوید.

آیفون: پس از دانلود برنامه OpenVPN از اپستور، با استفاده از این لینک فایل مربوطه را دانلود کرده و توسط برنامه وی‌پی‌ان باز کنید. پس از ورود این فایل به برنامه، سه تیک موجود را انتخاب کرده و با استفاده از اطلاعات داده شده، قسمت های username و password را وارد نموده و قسمت Private Key را با عبارت VPN1401@ (همه حروف بزرگ و علامت @ انتهای عبارت هست) پر کنید. پس از ذخیره کردن اطلاعات، فقط کافیست روی علامت اتصال زده و متصل شوید.

آموزش تنظیمات اتصال روش L2TP:

1- آیفون: از طریق برنامه Settings وارد بخش VPN شده و روی گزینه Add VPN Configuration بزنید و پارامترهای زیر را تغییر دهید. باقی گزینه های موجود نیازی به تغییر نیست.

Type: L2tp

Description: Maniatech4

Server: K176.mikrotiks.com (درصورت عدم موفقیت با این سرور، تنظیمات جدید با سرورهای دیگر را اضافه و امتحان کنید. سرورهای در دسترس موجود در پایین صفحه)

Account: نام کاربری دریافت شده

Password: پسورد دریافت شده

Secret:

VPN1401@ (همه حروف بزرگ و علامت @ انتهای عبارت هست.)

بعد از ورود متغیرها، تنظیمات را ذخیره کرده و به عقب برگردید و پس از انتخاب گزینه Maniatech4، روی دکمه اتصال بزنید.

2- اندروید: از طریق برنامه Settings(تنظیمات) وارد قسمت Connections(اتصالات) شده و گزینه More Settings(تنظیمات بیشتر) و سپس وارد بخش VPN شده و اتصال جدید ایجاد نموده و پارامترهای زیر را تغییر دهید. باقی گزینه های موجود نیازی به تغییر نیست.

Type(نوع): L2tp/IPSec PSK

Name(نام): Maniatech4

Server(آدرس سرور): K176.mikrotiks.com (درصورت عدم موفقیت با این سرور، تنظیمات جدید با سرورهای دیگر را اضافه و امتحان کنید)

Account(نام کاربری): نام کاربری دریافت شده

Password(گذرواژه): پسورد دریافت شده

IPSec Pre-shared Key(کلید IPSec از پیش مشترک شده): VPN1401@ (همه حروف بزرگ و علامت @ انتهای عبارت هست.)

بعد از ورود متغیرها، تنظیمات را ذخیره کرده و به عقب برگردید و پس از انتخاب گزینه Maniatech4، روی دکمه اتصال بزنید.

سرورهای در دسترس

1- k176.mikrotiks.com

2- k177.mikrotiks.com

3-k178.mikrotiks.com

 

روش استفاده از حالت SSTP:

دانلود اپلیکیشن SSTP Max